SIK SORULAN SORULAR

dogaburada.com’a üye olun ve giriş yapın. İstediğiniz ürünleri arama butonundan aratın veya kategorilere göz atın. İstediğiniz ürünü/ürünleri alışveriş sepetinize ekleyin ve almak istediğiniz miktarı belirleyin. Tüm ihtiyaçlarınızı tamamlayana kadar alışverişe devam edin. İhtiyacınız olan her şeyi sepetinize ekledikten sonra bir çok mağazanın ürünlerini ayrı ayrı satın alabilirsiniz. Unutmayın her mağaza, sizlere farklı nakliye seçenekleri sunabilir. Kredi kartıyla güvenli ödeme yapın. Ardından size sipariş detaylarını gösteren bir e-posta gönderilecektir. Ürün, elinize ulaştığı zaman kırık, çatlak, dökülmüş veya istediğiniz ürün değil ise ürünü almayın. Ürün iade hakkınız 14 gündür. Ürün elinize sağlam bir şekilde ulaştı ise profilinize girip ürünü onaylayın ve ücret mağazaya aktarılsın.

Siparişlerinizi, “Hesabım” sayfasında bulunan “Siparişlerim” bölümünden görebilirsiniz

dogaburada.com bir pazar yeri uygulamasıdır. Bundan dolayı ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile yapabilirsiniz.

dogaburada.com bir pazar yeri uygulamasıdır. Bundan dolayı ödemelerinizi sadece kredi kartı ve banka kartı ile yapabilirsiniz.

İade talebiniz alındıktan sonra sistemden ücret iadeniz gerçekleştirilir. Ancak Iyzico sanal pos ödeme yöntemi anlaşması gereği, ücret iadeniz 3-10 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılır.

Düzenlenen kampanyalarımızdan birinde size sunulan bir hediye çeki ya da indirim kuponunuz mu var? Bu durumda sitemize üye girişi yaparak, ya da henüz üye olmadıysanız üye olarak kupon kodunuzu kullanabilirsiniz. Üye girişi yaptıktan sonra her zamanki gibi yöresel ürünlerinizi sepetinize ekleyin, alışverişinizi tamamlamak istediğinizde sepet sayfasının toplam satırının altında bulunan Hediye Çeki Kullanımı yazısının yanındaki kutucuğa kodunuzu yazın ve Kullan butonuna tıklayın. İlgili promosyonun sepetinize uygulandığını göreceksiniz. Kampanyalarımızın duyuruları eposta ve sosyal medya hesaplarımız aracılığı ile yapılmaktadır. Siz de haberdar olmak için lütfen sitemize üye olunuz. Böylece siz de türlü fırsatlardan yararlanabilirsiniz.